Máte-li chuť, napsat mi referenci, budu moc rád. Děkuji

Reference

Kristýna
Focení s Michalem byla vážně zábava. Komunikace naprosto skvělá. Atmosféra velice pohodová, uvolněná...Mohu jen doporučit!

Jakub
Hery je nejen profík, ale i velký pohodář. Své profesi/koníčku rozumí, ví přesně, co chce, a dokáže bez problémů komunikovat. Skvělý zážitek! Spolupráci doporučuji všem!!

Hanka
Naprosto skvělý fotograf, prostě člověk na svém místě. Rozumí tomu, ví jak na to, poradí. Řekla bych to jednoduše " KDO UMÍ, TEN UMÍ " Skvělé focení, krásná spolupráce, spousty legrace a nádherné výsledky! Moc děkuji !! Jsi super !!

Denisa
Ráda napíšu Herymu první referenci. Moc sympatický a ochotný fotograf. Focení s ním jsem si užila a klidně ho v budoucnu ráda zopakuji:)

Susan
Hery Míša je kouzelnej človíček!! Já sem ráda že sem ho poznala protože mezi námi se buduje fajn přátelství. Ale co mě fascinuje, tak jeho kouzlo pro který se narodil a to je právě fotografování. Kdo s ním fotil, má vzpomínku která křičí! Protože správná fotka musí mluvit! A ten kdo neměl zatím možnost at' se nestydí, neváhá, protože já mám v plánu fotit s Míšou nebojím se říct každý den, tak aby na vás zbylo místo. Děkuju, jsi úžasnej člověk, focení a fotky samotné je pro mě radost co se těžko hledá!

Aajko
Úplně bezvadný fotograf, který ví, co dělá. Pokud se mu k dané fotce hodí, aby jste se usmívali, rozesměje vás, pokud si myslí, že k místu se více hodí vážný obličej, přejde automaticky na vážné téma, což si člověk uvědomí až postupně. A Michal má samozřejmě pravdu. Má to prostě v oku. Ví, co dělá. Má spousty tvůrčích nápadů, které si umí zrealizovat. Celé focení byl jeden velkej přijemnej rozhovor. Všem Michala Doporučuji.

Lenka
Míšu znám už celou řádku let. Když začal s focením, tušila jsem, že to nebude jen chvilková záležitost. Není to pro něj jen práce, je to hlavně koníček, při kterém srší nápady, humorem a při focení s ním vládne příjemná atmosféra. A ještě jednu velkou přednost tento fotograf má. Snaží se zdokonalovat nejen Vaše fotky, ale neustále pracuje především na zdokonalování sebe sama. Když se do něčeho pustí, dělá to vždy naplno a tak , aby patřil mezi ty nejlepší. A na jeho práci je to skutečně vidět.
Focení s Míšou všem doporučuji.
Míšo, Tobě přeju ať se Ti i dál daří tak krásně zachycovat okamžiky, které se pro nás už nikdy nebudou opakovat. Díky

Martin
Nejde jen o veselého a spolehlivého člověka, ale i o fotografa, který se díky vlastní pílí a nadšením stal pravým profesionálem. Michal dokáže nafotit nejen unikátní fotky, ale vzbudit ve Vás pocit, že focení je nejlepší práce na světě. Spolupráce s ním je radost.

Fiška
Sympatický, veselý fotograf se super nápady. Při focení parádně uvolněná atmosféra a fotky bleskově upravené. Mohu jen a jen doporučit!

Hledat